Menu
Preču grozs

Privātuma politika

Visi Interneta veikalā ievadītie un/vai Sabiedrībai nodotie Pircēja personas dati un personas identifikācijas kodi tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Reģistrējoties Interneta veikalā un/vai lietojot Interneta veikalu un/vai piesakoties klienta kartei, Pircējs izsaka piekrišanu, ka Sabiedrība veic attiecīgā Pircēja personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādi Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnē.

Pircēju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes pārzinis ir Sabiedrība.

Pircēju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes mērķis – informēšana par aktualitātēm, pasūtījumu noformēšana, Preču pārdošana un piegāde.

Sabiedrībai ir tiesības ar e-pasta un īsziņu starpniecību informēt Pircējus (tai skaitā Klienta karšu lietotājus) par dažāda veida ar Interneta veikalu un Sabiedrību saistītām aktualitātēm.

Pircējam ir tiesības Interneta veikalā pašam pievienot, labot vai dzēst par sevi norādītos datus.

Reģistrējoties Interneta veikalā un/vai lietojot Interneta veikalu, Pircējs apliecina, ka ir informēts un piekrīt savu personas datu nodošanai personas datu operatoram, kas Sabiedrības vārdā nodrošina pakalpojumu izpildi (piemēram, Preču piegādātājam un kurjeram).


Lai nodrošinātu vislabāko interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.