Menu
Preču grozs

Par mums

Saudzīgas rūpes par mūsu mājdzīvniekiem ir mūsu Wet Nose biznesa pamats. Un šodien, vairākus gadus pēc mūsu uzņēmuma dibināšanas, mēs varam ar pārliecību teikt: tieši pateicoties mūsu mīļajam sunim Filipam ir dzimusi ideja par Wet Nose.

Kādreiz pēc kārtējā trimminga pamanījām, ka mūsu puika, cvergšnaucers, skaista kažoka īpašnieks, sāka trīcēt no aukstuma. Steidzami kaut kas jādara! Un mēs ķērāmies pie lietas un nolēmām: radīsim savam mīlulim tikai ērtāko un kvalitatīvāko apģērbu. Un rādās pirmais Wen Nose produkts - adīts džemperis. Mūsu sunim tik ļoti patika staigāt jaunā džemperī, ka izdomājām viņam veselu komplektu - jaku, adītu kombinezonu un lietus kostīmu. Pamazām ar jautājumiem un apģērbu pasūtījumiem saviem mīluļiem pie mums sāka vērsties draugi, paziņas un vienkārši citu suņu saimnieki pastaigā. Un mūsu mīļais Filips ir kļuvis par Wet Nose produkcijas simbolu un ietekmētāju. Pasaule nav sadalīta suņu audzētājos un kaķu audzētājos.

Pasaule ir sadalīta vienaldzīgajos cilvēkos un tajos, kuri mīl, rūpējas un dara visu, lai viņu mīļie dzīvnieki būtu veseli, vienmēr apmierināti un laimīgi. Wet Nose veido modeļus un šuj apģērbu kolekcijas lielai daļai suņu un kaķu šķirņu, kā arī izpilda individuālus pasūtījumus. Galvenais paliek nemainīgs – augsta materiālu kvalitāte, ērti modeļi jebkuriem laikapstākļiem un šķirnēm, kā arī stilīgs un moderns look.

Pareizs apģērbs dod spēku mūsu mīluļiem būt aktīviem un dzīvespriecīgiem gan saziņā ar draugiem, gan katrā pastaigā. Wet Nose interneta veikala sortimentā jūs varēsiet atrast ne tikai apģērbu, bet arī citas preces mājdzīvniekiem: transportēšanas somas, guļamvietas, rotaļlietas, kopšanas līdzekļus un daudz ko citu.

Mēs dzīvojam un strādājam Latvijā, kur klimats ir maigs, bet vēss un mitrs, un ļoti labi saprotam, ka visiem mājdzīvniekiem no Ziemeļeiropas un Centrāleiropas valstīm, ASV un Kanādas arī ir nepieciešama kvalitatīva Wet Nose produkcija. Jūs varat apmaksāt un pasūtīt mūsu preču piegādi uz jebkuru vietu pasaulē, izmaksas ir atkarīgas no preču skaita pasūtījumā, termiņa un pārvadātāja izvēles. Wet Nose garantē ātru piegādi un kvalitatīvu iepakojumu.

Speriet pirmo soli ceļā uz Wet Nose produkcijas iegādi: nosūtiet mums sava mīluļa laimīgā deguna fotoattēlu, un Jūsu mīlulis kļūs par mūsu zīmola zvaigzni. Esam atvērti arī idejām par jauniem modeļiem un interesantām audumu un citu materiālu kolekcijām no jūsu mājdzīvniekiem un no jums, protams.

Gaidām jūsu pasūtījumus un ziņas.

Lai nodrošinātu vislabāko interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes.